Kompletná sada ČZ 125 T a ČZ 125 B

110,00 165,00 

Sada skrutiek na motocykel ČZ 125 T a ČZ 125 B obsahuje skrutky na spojenie deklov motora, nalievanie a kontrolu hladiny oleja, štartovaciu a radiacu páku, skrutky a matice uchytenia motora do rámu, skrutky na blatníky, výfuky, kastlíky, húkačku, stupačky, prednú masku, prednú vidlu, zadné a predné svetlo, skrutky na páčky, nádrž, matky brzdových kľúčov a prepínač svetla. A rôzne špecialy ako napr : dvojzáchyt lanka, matice M10 x 1 prednej vidlice, skrutky sedla.

Vyrábané špeciály v nerezovej sade M8*1 sú na 14-ku klúč a sú dodržané aj stúpania závitov. Set skrutiek obsahuje pár štandarných skrutiek M4, M5 a M6, tak isto z leštenej nereze. Skrutky majú driekové závity.

Skrutky sú vyrábané podľa originálu poľgulaté alebo na 11 tku a 14 tku šesť hran a skrutky majú driekové závity. Set skrutiek obsahuje spolu 89 ks skrutiek a špecialov + matice, podložky a pérovky rozdelené do sáčkov z popismi.

NEOBSAHUJE:
Sada na ČZ 125 T a ČZ 125 B neobsahuje osky a matice kolies, skrutky uzáveru kastlíkov, alebo skrutku riadenia, osku prednej vidlice, tiahlo brzdy s maticou, skrutky hlavy valca ani tandemu.

Katalógové číslo: - Kategórie:

Dodatočné informácie